Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Zensa Hareketli Cam Sistemleri olarak 10 yılı aşkın üretim hayatımız boyunca edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimize çözümler sunarak hizmet vermekten ilk günkü gibi heyecan duymaktayız.

Yola çıktığımız günden itibaren cam balkon sistemleri alanında kaliteli üretime uzman kadro ile devam etmekte ve sizlere Giyotin Cam, Sürgülü Cam, TamBalkon, Rolling Roof Tavan Sistemleri, Katlanır Cam, Cam Tavan, Kış Bahçesi, Fotoselli Kapı, PVC Doğrama Kapı ve Pencere Sistemleri, Alümyum Doğrama konularında değişen teknolojiye ayak uydurarak, şık ve modern tasarımlar sunmak için çalışmaktayız.

Büyümeye devam eden bir firma olmamızın arkasında memnuniyet odaklı, kaliteli üretim, zamanında teslimat ve güveninize verdiğimiz önem vardır.

VİZYONUMUZ

Her yeni proje ile kaliteli ürün ve hizmetler sunarak yurt içinde büyümeye devam etmek, paydaşlarımızın çalışmaktan gurur duyduğu, sizlerin güven duymaya devam ettiği cam sistemleri denince akla gelen ilk firma olmak. Sağladığımız çözümler ile yurt dışında ağımızı genişleterek yeni pazarlara açılmak en büyük gayemiz.

MİSYONUMUZ

Kaliteli, yenilikçi ve yeni çözümler ile sizlerin açık veya kapalı yaşam alanlarınızı , giyotin cam  , sürgülü ve katlanır cam çeşitleri, pergola , zip perde gibi ısı yalıtımlı cam ve gölgelendirme sistemleri ile enerji tasarruflu, konforlu, estetik ve güvenli hale getirmek.

DEĞERLERİMİZ

Kaliteli ürün ve doğru çözümler sunmak, ticarette dürüstlük, zamanında teslimat, sizlerin memnuniyeti, sunulan hizmetin arkasında durmak, güveninizi boşa çıkarmamak, doğaya saygılı, enerji tasarrufu, hizmetimizin ve kendi ekibimizin can güvenliği temel değerlerimizdir.